Faragott pecsétek

Ezeket a lapos tömítéseket digitális plotter vagy vízsugár segítségével állítják elő. Az eredmény méretpontos és több alakú tömítés, szerszámgyártás nélkül.

3D kresba

TERMÉKLEÍRÁS

Leírás és felhasználás

Faragott tömítések vagy más szavakkal lapos tömítőgumi képviselik termelési lehetőségeink másik részét. Az extrudálás, az additív gyártás (3D nyomtatás) és a sajtolás mellett a digitális plotteren vagy vízsugárral vágott termékek a darabos termékek csoportját jelentik. A tömítés gyártási folyamata lényegesen egyszerűbb (az extrudáláshoz vagy a préseléshez képest), különösen abban az esetben, ha nincs szükség a penész előállítására a mintavétel előtt. A másik fő előny a formaigényes tömítés, alátét, tömés stb. Kialakításának sebessége és pontossága.

Tulajdonságok

Az egyes termékek tulajdonságait az alapanyagok és a digitális plotter területének nagysága adja. Esetünkben ezek a méretek: 1600 x 2500 mm

Előadások

A leggyakoribb termékek a különféle alakú tömítések, alátétek, karimák, közbenső gyűrűk. Ebből a szempontból a forma szempontjából ez a technológia nagyon széles körű felhasználást kínál. A pecsét alakja minta, rajz vagy rajz alapján készül.

A leggyakrabban támogatott formátumok a következők:

  • Autocad: .dxf .dwg
  • CorelDRAW .cdr
  • Adobe Reader .pdf

Anyagi alap

  • gumi (NBR, SBR, PU, ​​EPDM, VITON, SIL, Paraguma, Neoprén …)
  • Azbesztmentes tömítőlemezek (klingerit)
  • Grafitlemezek (betéttel AL, Ni, rozsdamentes acél
  • Teflon (tiszta, MoS2-vel töltött, bronz, szén, grafit, üveg)
  • Műszaki műanyagok (PE1000, POM-C , PA6 …)
  • mikroporózus gumi (EPDM, MVQ, VITON)
  • filc és mások

Műszaki dokumentáció

Letöltések:

MINTAPROFILOK

Hőre lágyuló tömítések (TPE, TPV)

Hőre lágyuló, módosítható tömítések sokféle tulajdonsággal.

tpe_profily1

TERMÉKLEÍRÁS

Leírás és felhasználás

A hőre lágyuló tömítések egy speciális típusú tömítés, amelyet ebbe a csoportba sorolunk, mint pl tömítések különböző gyártók műanyag és fa ablakaihoz (EURO stb.), amelyek kellően helyettesítik a szilikon tömítéseket. A műanyag vegyületeket gumiadalékokkal módosítják, amelyek ezeknek a tömítéseknek a gazdasági tevékenység minden ágazatában nagyon széles körű alkalmazási lehetőséget kínálnak.

Tulajdonságok

Nagyon jó tulajdonságokkal rendelkeznek a tartós alakváltozás és az időjárás ellenálló képessége a -40 ° C és + 70 ° C közötti hőmérséklet-tartományban. Jó fizikai-mechanikai értékek jellemzik őket is.

Előadások

A hőre lágyuló tömítéseket többféle alapformában állítják elő, négyzetes, téglalap alakú, kör alakú tömítésként, közbenső gyűrűkként vagy speciális formában.

Anyagi alap

Jelenleg TPE-alapú anyagból készülnek, amelynek fajsúlya körülbelül 1,2 g / cm 3 és keménysége 30-60 ° ShA.

Műszaki dokumentáció

Letölthető fájlok: Hőre lágyuló tömítések katalógusa

MINTAPROFILOK

Scroll to Top